Tkalcovna RTK, spol. Rokytnice nad Jizerou

Bedava indir (Beni diğer projelere katkıda bulun) yüksek tanımlı.

Beni YouTube'da izlemek için abone olmak.

İndir

şirket RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích 160 – 200 cm počtem nití v osnově 10.710 nití yapar. Od roku 2012 jsou k dispozici İş kıyafetleri Vamatex Gümüş 360 s možností výroby tkanin do šíře aZ 340 cm yapmak.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až yapmak počtu 24 Özel listeye, je TaKe možno vyrábět víceosnovní vazby bir vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a için jak přírodní, tak syntetické. İfitkového směru je možno zpracovat i příze multifilametní yapın.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí 7,4 X XX X X X X X X X2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hänníí až do 420 g / m2 a to z píízí nejen bavlnářských, ale ben přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí Vedle prodeje režných TKANIN TaKe prodej TKANIN bělených, barvených nebo Jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o vırobu zakázkovou, tzn. minimální výrobní množství tkaniny na konkrétní zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp. 4 miliony m2. XnUMX% 'dan% 100'e varan oranlar.

Rámcový vırobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněnıch
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, nou lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, je společnost, kundura navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. Znklady firmasının diğer ürünleri de XTRUM 1867'e aittir. Vyráběly se ZDE Vždy převážně bavlněné tkaniny bir i konečné prodejní podoby yapmak, režné i barevné, určitou DOBU měla firma i vlastní bělidlo, takže sama upravovala tkaniny žakárské Hladké için.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmasının ürünü, tüm alanlarında bulunan RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem yapmak firmy i zahraniční Kapital, který umožnil jak modernizaci strojního Parku, tak i zabezpečení nových zakázek bir naplnění strojních kapacit tkalcovny.

Vééto době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se, zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů viměny elektrickıch rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. viměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány otomativaci servatáčíčí jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice žech v západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, kleýk byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistim bir sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem pro horskou adresinden daha fazla bilgi Bu sayfa otomatik olarak İngilizce gelen çevrildi.

paylaşımı
Lütfen bekle...

Yorum yazmak

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *