Papírna EMBA spol. ro, Paseky nad Jizerou

Bedava indir (Beni diğer projelere katkıda bulun) yüksek tanımlı.

Beni YouTube'da izlemek için abone olmak.

İndir

EMBA je největší bir nejvíznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA uzun bir geleneğe ve topluma ve çevreye karşı sorumlu bir yaklaşıma sahip bir Çek şirketidir. Organik ürünleri, kağıdın işlenmesiyle üretilir ve tamamen geri dönüştürülebilir. Ürünleri aracılığıyla EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných bir bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou ve keray 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými Bu şirketle iletişim kurun karton pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programı ve idareci prostor.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç Oturum aç Daha fazla bilgi Atölye çalışmasına izin verdiğinizde otomatik olarak bir 1970 bir 1989, které přinesly vırazné zefektivnění výroby. V devşireler için izin veren dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým vızamem. V novém tisíciletí bylo vırobní portföyü doplněno o linky pro vırobu kancelářských pákových pořadačů.
Geçmiş kuşaklardan mirasımızın farkındayız ve bu da bize günümüze götürdü ve başladığımız çalışmayı başarılı bir şekilde geliştirmeye olan bağlılığımız. Rakiplerimizden bir adım öne çıkmak için sürekli çaba harcayan bir parçası olarak, ürün kalitesine ve müşteri ilişkilerine vurgu yapıyoruz.
Profesyonel uzmanlığımız ve kalifiye personelimiz, en üst düzey hizmetin uzun vadeli garantisidir. Yalnızca ürünler satmıyoruz, ancak dünyanın dört bir yanındaki 30 ülkelerinde müşterilere eksiksiz çözümler sunuyoruz.

KİMİZ DEĞERLİĞİMİZ:

  • Organik üretim ve ürünler çevreye karşı genel sorumlu ilişkimizin bir yansımasıdır.
  • Etik, şirket içi ve dışı ilişkiler için en yüksek kurallardan biridir.
  • Ziyaret ve profesyonel müşteri hizmetleri bizim açık sorumluluktur
  • Tüm şirketin yaşam kalitesine olan katkımız şirket binaları ile sınırlı değildir.
  • En yüksek istihdam, bölgenin başarılı gelişimine olan katkımızdır.

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky projelendirme projelendirme ve uygulama hizmetleri akteské republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnickıch lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 yılına. Sıralama je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojenı se správou, bir arşiv belgesel. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Ürünler jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z noha mater materi mater mater materi mater mater materi mater mater mater materi mater mater materi mater mater mater mater ,i d materoc ,i dococ, ,i dococ,,,.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu bir typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA xNUMX držitelem certifikátu systému řízení kvalite podle ČSN TR ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení bir kvalite ve společnosti. KVALITA bir úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Yılın kapağı a Worldstar.
V roce 2003 získala firma ana sayfa ticaret ochranné známky Çevre dostu ürün na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice bir pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku výrobky z recyklovaného papíru.

paylaşımı
Lütfen bekle...

Yorum yazmak

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *